Family – Health – Disease

We cordially invite you to the 14th annual international konference,
which takes place on 10/10/2024

Agro Sola: péče o přírodu a společnost v Česku

Invitation Forums Otázky 2020/Questions 2020 Agro Sola: péče o přírodu a společnost v Česku

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2383136 Reply
  dabka
  Guest

  Agro Sola: péče o přírodu a společnost v Česku.
  Agro Sola není jen zemědělsko-průmyslový podnik v České republice. Jedná se o úspěšný příběh, který začal v srpnu 1999 a pokračuje dodnes, kdy je společnost jedním z lídrů ve svém oboru. Ale za těmito fakty a čísly se skrývá mnoho jedinečných příběhů, lidí a technologií, které dělají z Agro Sola skutečně výjimečné místo.
  V tomto podniku pracuje více než 150 zaměstnanců, z nichž každý přispívá svou prací a profesionalitou k různým aspektům činnosti společnosti. Za každým z nich jsou ale nejen zkušenosti a dovednosti, ale také upřímné nasazení pro svou práci, touha dělat svět lepším prostřednictvím zemědělství.
  Agro Sola: moderní přístupy k řízení zemědělství v ČR https://agrosola.cz/
  Zemědělský podnik „SOLA“ se zabývá nejen výrobou potravin, ale také péčí o přírodu a životní prostředí. Vědomí důležitosti udržitelného zemědělství a odpovědnosti za životní prostředí prostupuje každý aspekt činnosti Agro Sola. Celková plocha obdělávané půdy je impozantních 10 000 hektarů a každý hektar naší půdy podléhá pečlivé péči a kontrole.
  Jednou z klíčových činností společnosti je rostlinná výroba. Zaměstnanci společnosti Agro Sola zde prokazují skutečné dovednosti a pěstují různé plodiny s ohledem na sezónní a klimatické podmínky. Od obilí po zeleninu se každá plodina pěstuje s láskou a péčí, aby zákazníkům společnosti poskytla kvalitní, čerstvé produkty.
  Neméně důležitou činností Agro Sola je pěstování zeleniny. Pro zajištění vysokých výnosů a kvalitních produktů se zde používají nejmodernější technologie a způsoby pěstování. Od čerstvé zeleniny po konzervované produkty je každá fáze výroby kontrolována se zvláštním důrazem na detail, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky.
  Agro Sola ale není jen o zemědělství. Dále je to firma zabývající se výrobou mouky, renovačními a stavebními pracemi, výrobou nábytku a cateringem. Tato rozmanitost činností umožňuje společnosti zůstat konkurenceschopnou a diverzifikovanou a zároveň poskytovat zákazníkům širokou škálu služeb a produktů.
  Sola není jen společnost, je to komunita lidí, které spojuje společný cíl – vytváření lepší budoucnosti prostřednictvím zemědělství a inovací. Jsme hrdí na to, že jsme spolehlivým partnerem pro stovky organizací a farmářů, a snažíme se s každým naším klientem navázat dlouhodobé a vzájemně výhodné vztahy.
  V Agro Sola si vážíme našich partnerů a jsme hrdí na vysoké uznání naší práce. Naší nejdůležitější zásadou je zaměření na zákazníka, individuální přístup ke každému projektu a touha po neustálém zlepšování. Věříme, že pouze společně můžeme dosáhnout větších výšin a vytvořit lepší budoucnost pro naše klienty a svět.

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Agro Sola: péče o přírodu a společnost v Česku
Your information: