Prevence a léčba dětské myopie v Česku

Přihláška ke studiu CŽV na FHS Forums Otázky 2020/Questions 2020 Prevence a léčba dětské myopie v Česku

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2362131 Reply
  dabka
  Guest

  Prevence a léčba dětské myopie v Česku.
  Oční chirurgie je jedním z nejdůležitějších oborů medicíny, protože zrak hraje obrovskou roli v každodenním životě každého člověka. Od svého založení v lednu 1993 naše klinika, působící pod názvem Oftalmologie Kaspříková sro. od roku 2012 si klade za cíl poskytovat kvalitní a cenově dostupné služby v oblasti oční chirurgie.
  Preferujeme individuální přístup ke každému pacientovi s ohledem na jeho jedinečné potřeby a vlastnosti. Naše klinika se zaměřuje na zajištění minimálních časových výdajů pro klienta, takže přizpůsobený systém příjmu pacientů nám umožňuje optimalizovat proces a učinit jej pohodlnějším a efektivnější.
  Prevence a léčba zánětlivých očních onemocnění u dětí https://www.ocnilekar-fm.cz/
  Jednou z klíčových oblastí naší práce je poskytování komplexních ambulantních služeb včetně diagnostiky a léčby různých očních onemocnění u dospělých i dětí včetně kojenců. Léčíme běžné problémy, jako je šedý zákal, zelený zákal, diabetická retinopatie, krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.
  Naše klinika má moderní vybavení a vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál, což nám umožňuje provádět různé typy chirurgických zákroků s vysokou přesností a bezpečností. Součástí naší ordinace je moderní operační sál vybavený moderním vybavením, kde provádíme různé typy chirurgických zákroků.
  Specializujeme se na chirurgické zákroky na zevní části oka, jako je odstranění kožních a tukových výrůstků na víčkách a kolem nich, odstranění znamének, cyst a znamének. Dále provádíme šití tržných rán víček a obočí, dermoplastiky, ale i operace dotažení pokleslých horních a dolních víček.
  V případě indikace a na doporučení dermatologů provádíme i odstranění kožních nádorů s následným histologickým vyšetřením v laboratoři Biocytolab s.r.o. ve městě Frýdek-Místek.
  Náš tým se snaží pacientům poskytnout nejen profesionální léčbu, ale také pečující léčbu a podporu v každé fázi léčby. Chápeme, že návštěva chirurga může vyvolat určité obavy a obavy, proto děláme vše pro to, aby byl léčebný proces pro naše pacienty co nejpohodlnější a nejbezpečnější.
  Na naší klinice věnujeme mimořádnou pozornost prevenci a včasné diagnostice očních onemocnění, neboť jsme přesvědčeni, že péče o zdraví očí začíná předcházením případným problémům. Zveme proto všechny k pravidelným prohlídkám a konzultacím, abychom mohli případné abnormality a problémy včas identifikovat a léčit.
  Vážíme si důvěry našich pacientů a jsme vždy připraveni poskytnout jim kvalifikovanou lékařskou péči a podporu. Máte-li jakékoli dotazy nebo si chcete domluvit schůzku, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech:
  – Telefon: +420 558 633 731.- Mobil: +420 725 045 950.- Email: info[at]www.ocnilekar-fm.cz.
  Naši specialisté vám rádi pomohou a zodpoví všechny vaše dotazy. Pamatujte, že zdraví vašich očí je klíčem k vašemu pohodlnému a naplňujícímu životnímu stylu a my jsme vždy připraveni být po vašem boku, abychom vám jej pomohli udržet po mnoho let.

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Prevence a léčba dětské myopie v Česku
Your information: